Szkoła Podstawowa

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  zostanie przekształcone w Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu placówek (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe szkoły językowe, gimnazja), stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Uczniów.

Każdy Uczeń naszej szkoły może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji. Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.
Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.
Dodatkowo, dzięki utworzeniu dwóch oddziałów nasi Podopieczni mogą intensywniej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

1. ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE: nabór do klasy I, IV i VII
  1. zajęcia z dwóch przedmiotów prowadzone równolegle: w języku polskim i angielskim
  2. zwiększona ilość godzin języka angielskiego
  3. opiekę merytoryczną nad dwujęzycznością w naszej szkole sprawuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności BILINGUIS

2. ODDZIAŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO pod patronatem TS Wisła Kraków: nabór do klasy VII

Miesięczna opłata czesnego za szkołę wynosi: 250 złotych.

REKRUTACJA:

REGULAMIN REKRUTACJI – pobierz