Biologia

rok szkolny 2015/2016

Temat projektu: Zdrowo najedzeni, czyli racjonalne odżywianie się.

Opiekun projektu: mgr Siedlarczyk Dominika

Osoby realizujące projekt: Morys Oliwia, Nowobilska Aleksandra, Stachnik Natalia, Szatkowska Emilia

Poniżej przedstawiamy piramidę żywności przygotowaną przez dziewczyny, które realizują projekt z biologii

W ramach projektu edukacyjnego uczennice drugiej klasy zorganizowały Dzień Zdrowej Żywności oraz przygotowały stół ze zdrową żywnością.

Każdy mógł poczęstować się zdrowymi smakołykami oraz dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat ekologicznych produktów.