Opłaty

Nauka w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształconej z IV Gimnazjum MCE w Nowym Targu jest płatna.

Czesne miesięczne wynosi:

Czesne wnoszone jest dziesięć razy w roku (bez opłat za miesiące wakacyjne), nie ma opłaty wpisowego.

Dodatkowe opłaty mogą być wymagane w przypadku: wycieczek, białych/zielonych szkół, wyjazdów do kina, teatru, muzeum itp.
W przypadku rezygnacji z nauki wniesione opłaty nie ulegają zwrotowi.

UWAGA!  W związku ze zmianą organu prowadzącego od dnia 2 stycznia 2018, opłaty od stycznia 2018 roku prosimy wpłacać na nowy numer konta:

Numer konta bankowego, na które należy wpłacać czesne oraz opłaty za catering od dnia 2 stycznia 2018 r.

Bank Spółdzielczy Raba Wyżna
Nr rachunku: 56 8815 0002 0000 0019 9821 0001

Adres:
Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o. o.
34-400 Nowy Targ

W tytule przelewu prosimy wpisać następujące informacje:
Imię i nazwisko ucznia oraz miesiąc za jaki uiszczana jest opłata.

Czesne za dany miesiąc płatne jest do 10 dnia tego miesiąca.