Opłaty

Nauka w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształconej z IV Gimnazjum MCE w Nowym Targu jest płatna.

Czesne miesięczne wynosi:

Czesne wnoszone jest dziesięć razy w roku (bez opłat za miesiące wakacyjne), nie ma opłaty wpisowego.

Dodatkowe opłaty mogą być wymagane w przypadku: wycieczek, białych/zielonych szkół, wyjazdów do kina, teatru, muzeum itp.
W przypadku rezygnacji z nauki wniesione opłaty nie ulegają zwrotowi.

Numer konta bankowego, na które należy wpłacać czesne oraz opłaty za catering.

Bank Spółdzielczy Raba Wyżna
Nr rachunku: 73 8815 0002 0000 0005 1129 0002

Adres:
Małopolskie Centrum Edukacji
34-700 Rabka-Zdrój
ul. Podhalańska 4

W tytule przelewu prosimy wpisać następujące informacje:
Imię i nazwisko ucznia oraz miesiąc za jaki uiszczana jest opłata.

Czesne za dany miesiąc płatne jest do 10 dnia tego miesiąca.