TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY PIŁKARSKIEJ POD PATRONATEM WISŁY KRAKÓW SOBOTA 18 CZERWCA

wtorek, 14 czerwca 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych piłkarzy i piłkarki lub osoby marzące o karierze piłkarskiej z rocznika 2003 na testy sprawnościowe do klasy piłkarskiej IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Nowym Targu.

Szkoła działa pod patronatem Wisły Kraków. Sprawdzone metody szkoleniowe Wisły Kraków, testy pod okiem doświadczonego trenera z sukcesami w pracy z młodzieżą – Dariusza Marca.

Dla wybitnych fundujemy stypendia na okres nauki w gimnazjum, dla wszystkich możliwość brania udziału w testach do wszystkich grup wiekowych Wisły Kraków oraz możliwość kontynuowania nauki w liceum piłkarskim Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie pod patronatem Wisły Kraków.

Szkoła oferuje minimum 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo, z możliwością pozostania w macierzystych klubach na dodatkowe treningi i rozgrywki. Nie ma konieczności zmiany klubu na okres nauki w gimnazjum.

Udział w testach nie jest związany z koniecznością zadeklarowania się jako kandydat do szkoły. Zapraszamy również tych, którzy chcą się po prostu sprawdzić pod okiem świetnych piłkarzy i trenerów.

Termin testów:
sobota, 18 czerwca, godz. 10:30, Stadion Miejski im. J. Piłsudskiego, ul. Kolejowa 161, Nowy Targ.

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość

IV Gimnazjum MCE jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

IV Gimnazjum MCE