Sukcesy sportowe ucznia i nauczyciela w karate i tenisie ziemnym

poniedziałek, 19 czerwca 2017

11.06.2017 r. na hali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 na Niwie w Nowym Targu odbył się XV Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin, którego organizatorem było Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna w Nowym Targu. Sędzią Głównym Turnieju był shihan Roman Kęska 5 Dan z Krakowa.
W turnieju wzięło udział ponad 150 zawodniczek i zawodników z 8 ośrodków: Nowego Targu, Nowego Sącza, Starego Sącza, Krosna, Niepołomic, Klub ARS Limanowa i Klub Zbigniewa Golińskiego z Limanowej oraz Tatrzański Klub Karate.
Kacper Ziemianek- uczeń klasy I sportowej zdobył II miejsce.

Jest to ogromny sukces i wielki wyczyn. Serdecznie gratulujemy Kacprowi osiągnięcia i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Ogromnym sukcesem może pochwalić się również wychowawczyni klasy I sportowej- pani Marta Tabaszewska-Bochnar. W XX Amatorskich Mistrzostwach Małopolskiego TKKF oraz Mistrzostwach Rabki-Zdroju 2017 w tenisie ziemnym spośród 20 rywalizujących ze sobą uczestników, m.in.  z Krakowa, Tymbarku, Limanowej, Skomielnej Białej, Spytkowic i Rabki-Zdroju, pani Marta zdobyła I miejsce!

Wielkie brawa dla naszej pani od informatyki i gratulacje za zdobycie najwyższego miejsca.

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość