Igrzyska Młodzieży Szkolnej

wtorek, 3 października 2017

Nie ma już Gimnazjady, a są Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wzięliśmy udział w skromnej reprezentacji, już nie gimnazjum, a Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

3 października na Stadionie „Gorce” i na Stadionie Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu dwie nasze dziewczyny – Julka Wicherek z kl. VII i Kinga Machaj z klasy III gimnazjalnej walczyły o jak najlepsze miejsca z rówieśniczkami z innych szkół powiatu nowotarskiego.

Julka w biegu na 100 m, zajęła wysokie 6 miejsce (na 20 startujących), co jest niezłym wynikiem, zważywszy na fakt, że była jedną z najmłodszych uczestniczek. W swojej serii (1 z 4) zdecydowanie wygrała.

Kinga w pchnięciu kulą uplasowała się poza podium, a w rzucie oszczepem wskoczyła na pudło, zajmując III miejsce.

Naszym dziewczynom, dziękując za reprezentowanie szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

poprzednia wiadomość | powrót do listy