Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

wtorek, 3 października 2017 Nie ma już Gimnazjady, a są Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wzięliśmy udział w skromnej reprezentacji, już nie gimnazjum, a Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. więcej »

Nowa stara szkoła

poniedziałek, 4 września 2017 Troszkę nietypowo, bo dopiero 4 września, rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018 w starej nowej szkole. więcej »

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

wtorek, 29 sierpnia 2017  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 04 września, tj. poniedziałek, w auli na I piętrze o godz. 9:00. więcej »

Podręczniki dotacyjne

czwartek, 20 lipca 2017  Szanowni rodzice i uczniowie klas drugich i trzeciej gimnazjum oraz klasy siódmej szkoły podstawowej. Informujemy, iż podręczniki zostały zakupione w ramach dotacji MEN i są darmowe dla naszych uczniów. więcej »

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w IV Gimnazjum MCE

piątek, 23 czerwca 2017  Kolejny rok szkolny za nami. 23 czerwca zakończył się rok szkolny 2016/2017, uczniowie zebrali się na uroczystej akademii, gdzie po przywitaniu wszystkich zebranych przez Pana Dyrektora, a następnie po odśpiewaniu Hymnu Narodowego, zostały wręczone nagrody osobom wyróżnionym. więcej »

Sukcesy sportowe ucznia i nauczyciela w karate i tenisie ziemnym

poniedziałek, 19 czerwca 2017  Nasza szkoła po raz kolejny może pochwalić się sukcesami sportowymi naszych uczniów. Kacper Ziemianek w XV Młodzieżowym Turnieju Karate Kyokushin zajął II miejsce. Jego wychowawczyni- p. Marta Tabaszewska-Bochnar w XX Amatorskich Mistrzostwach Małopolskiego TKKF oraz Mistrzostwach Rabki-Zdroju 2017 w tenisie ziemnym zdobyła najwyższe miejsce na podium. więcej »

Wycieczka do Wiednia

poniedziałek, 29 maja 2017 24 maja br. uczniowie naszej szkoły pojechali na długo oczekiwaną trzydniową wycieczkę do Wiednia. Wyprawa rozpoczęła się bardzo wcześnie.  więcej »

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców

czwartek, 25 maja 2017 24 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim im. J. Piłsudskiego w Nowym Targu odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców.  więcej »

Noc Muzeów

piątek, 19 maja 2017  19 maja razem z moją klasą i najukochańszą wychowawczynią Panią Sylwią Sawicką udaliśmy się do Krakowa na Noc Muzeów. Plan zwiedzania był bardzo ambitny, ponieważ przewidywał 11 miejsc na naszej mapie wędrówki. więcej »

Maltańska przygoda klas dwujęzycznych

piątek, 19 maja 2017 Grupa uczniów z naszych klas dwujęzycznych miała okazję podszlifowania języka angielskiego w malowniczej scenerii wyspy zawieszonej między Afryką i Europą – Malty.  więcej »

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształcona z IV Gimnazjum MCE jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:
  • prowadzimy klasy ogólne, sportowe i dwujęzyczne.
  • W klasach dwujęzycznych 5 godzin języka angielskiego tygodniowo. Opieka merytoryczna Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dwujęzyczności BILINGUIS. Matematyka i historia prowadzone w języku polskim i angielskim.
  • W klasach sportowych 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo. Programy szkoleniowe Wisły Kraków.
  • W klasach ogólnych dodatkowa informatyka w planie nauczania.

Jako drugi obowiązkowy język obcy do wyboru: francuski, włoski, niemiecki.

Dodatkowe zajęcia języka hiszpańskiego i włoskiego prowadzone przez native speakerów.
Dodatkowe zajęcia: rozszerzony niemiecki, rozszerzony francuski, rozszerzona matematyka, grafika komputerowa.
Zajęcia wychowania fizycznego na stoku, na lodowisku, na ściance wspinaczkowej, basen, jazda konna.

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Nadwodnia 5
Nowy Targ
18-27-555-90
608-111-242
gim4@malopolska.edu.pl

Sekretariat czynny:
pn. - pt. w godz. 7.30-16.00

Lokalizacja

Partnerzy: