Razem pomóżmy Św. Mikołajowi

środa, 29 listopada 2017 Wspólnie z Fundacją im. Adama Worwy bierzemy udział w akcji spełniania marzeń dzieci, które walczą z chorobą, bądź ktoś z Ich bliskich jest chory lub przegrał walkę z chorobą. więcej »

Finał akcji 19 dni

piątek, 17 listopada 2017 W czwartek, 16 listopada, w nowotarskim MOKu odbył się finał międzynarodowej kampanii 19 dni przeciwdziałania przemocy wobec dzieci i młodzieży, w której, jako szkoła, wzięliśmy udział. więcej »

19 dni przeciwko przemocy...

wtorek, 14 listopada 2017 Od 1 listopada nasza szkoła włączyła się w działania, w ramach ogólnoświatowej i ogólnopolskiej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. więcej »

Święto Odzyskania Niepodległości, Ślubowanie, Wybory

piątek, 10 listopada 2017 Już drugi rok przesuwamy wybory i ślubowanie z okolic Dnia Komisji Edukacji Narodowej w okolice Dnia Odzyskania Niepodległości, dzięki czemu możemy lansować zdrowy patriotyzm i edukować się jednocześnie patriotycznie i obywatelsko, przeprowadzając wybory do Samorządu Uczniowskiego. więcej »

Halo Halloween

piątek, 3 listopada 2017 „Dziady”, chyba samym swoim brzmieniem , nie kojarzą się najlepiej, w związku z czym nasza rodzima tradycja musi ustąpić widowiskowej, malowniczo-strasznej tradycji północnej i wyspiarskiej Europy... więcej »

Kampania 19 Dni

piątek, 3 listopada 2017 Nasza szkoła bierze udział w kampanii przeciw przemocy wobec dzieci, realizując dramę i film, dotyczący tego szerokiego tematu, oprócz skoordynowanych działań wspólnych, szkół, biorących udział w akcji. więcej »

Wycieczka integracyjna - Kazimierz Dolny, Sandomierz

sobota, 28 października 2017 W dniach 23-25 października w pogodzie lekko zimowo-jesiennej odbyła się szkolna wycieczka integracyjna, w tym roku szkolnym wysunęliśmy się poza region... więcej »

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

wtorek, 3 października 2017 Nie ma już Gimnazjady, a są Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wzięliśmy udział w skromnej reprezentacji, już nie gimnazjum, a Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. więcej »

Nowa stara szkoła

poniedziałek, 4 września 2017 Troszkę nietypowo, bo dopiero 4 września, rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018 w starej nowej szkole. więcej »

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

wtorek, 29 sierpnia 2017  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 04 września, tj. poniedziałek, w auli na I piętrze o godz. 9:00. więcej »