Warsztaty podróżnicze

piątek, 18 maja 2018 17 maja gościliśmy w szkole przedstawicieli krakowskiej Szkoły Języków Obcych „Mały Rynek”, którzy mogą pochwalić się wieloletnią współpracą ze szkołami językowymi w różnych zakątkach globu i organizują wyjazdy językowe dla różnych grup wiekowych. więcej »

Spektakl i Dzień Otwarty

środa, 16 maja 2018 11 maja zaprosiliśmy rodziców, dzieci i wychowawców klas początkowych do odwiedzenia szkoły przy ul. Szpitalnej 4, gdzie będą się mieścić klasy I-IV naszej szkoły podstawowej. więcej »

Życie po szkole… Nasi absolwenci (2)

środa, 9 maja 2018  Wywiad z Arkiem Guzikiem, jednym z naszych pierwszych absolwentów... więcej »

Zapraszamy na Dzień Otwarty

wtorek, 8 maja 2018 W piątek, 11 maja, zapraszamy serdecznie Rodziców z Dziećmi na Dzień Otwarty Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu, przy ul. Szpitalnej 4 (budynek Highland'u)... więcej »

Wycieczka biologiczno-chemiczna

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 26 kwietnia odbyła się szkolna wycieczka do Krakowa, nietypowa, bo bardzo edukacyjna, ale bardzo nietypowo edukacyjna. więcej »

Kacper Laureatem konkursu historycznego

środa, 25 kwietnia 2018 W wąskiej grupie nagrodzonych znalazł się nasz uczeń– Kacper Miętus, który podjął się tego niełatwego naukowego wyzwania pod opieką Pana Adama Błaszczyka. więcej »

Wesołego Alleluja 2018

środa, 28 marca 2018  Wesołych Świąt Wielkanocnych i odpoczynku w rodzinnej atmosferze... więcej »

Życie po szkole… Nasi absolwenci

środa, 28 lutego 2018 Wywiad z Tomkiem Mikołajczykiem, jednym z naszych pierwszych absolwentów... więcej »

Dlaczego Niepubliczna Szkoła Podstawowa MCE?

wtorek, 13 lutego 2018 Czy warto zapisać dziecko do naszej szkoły? Jakie są jej zalety i wady? Sprawdźcie co o tej szkole myślą rodzice naszych Uczniów. więcej »

Go Jump

środa, 7 lutego 2018 Klasy II rozpoczęły tydzień przedferyjny od dłuższego czasu planowanym wyjazdem sportowo-rekreacyjno-rozrywkowym, na który składały się wizyty: w nowej atrakcji sportowo-ruchowej zwanej GoJump i w kinie. więcej »