Aktualności

Życie po szkole… Nasi absolwenci

środa, 28 lutego 2018 Wywiad z Tomkiem Mikołajczykiem, jednym z naszych pierwszych absolwentów... więcej »

Dlaczego Niepubliczna Szkoła Podstawowa MCE?

wtorek, 13 lutego 2018 Czy warto zapisać dziecko do naszej szkoły? Jakie są jej zlety i wady? Sprawdźcie co o tej szkole myślą rodzice naszych Uczniów. więcej »

Go Jump

środa, 7 lutego 2018 Klasy II rozpoczęły tydzień przedferyjny od dłuższego czasu planowanym wyjazdem sportowo-rekreacyjno-rozrywkowym, na który składały się wizyty: w nowej atrakcji sportowo-ruchowej zwanej GoJump i w kinie. więcej »

Szkolny Dzień Sportów Zimowych

środa, 7 lutego 2018 W piątek 2 lutego, korzystając z powrotu zimy, spędziliśmy dzień poza szkołą. Dzień Sportów Zimowych. Na stoku na Długiej Polanie były świetne warunki do białego szaleństwa… więcej »

Wywiad z Krzysztofem Wojdyło - tym razem uczniowie przepytują dyrektora

środa, 24 stycznia 2018 "Chciałbym zmienić myślenie uczniów na tyle, aby sami podjęli większą odpowiedzialność za swoją edukację i zrozumieli, że uczą się dla siebie, a nie dla nas: nauczycieli, rodziców..." więcej »

Życzenia Świąteczno-Noworoczne 2018

sobota, 23 grudnia 2017  Najlepsze Życzenia Świąteczne i Noworoczne dla naszych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i wszystkich związanych ze Szkołą... więcej »

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

piątek, 15 grudnia 2017 Chłopcy wystartowali indywidualnie, a także zebrali drużynę do sztafety. Niestety kilka dziewczyn nie dopisało i pozbawiło swoje koleżanki możliwości startu w sztafecie, jak początkowo było planowane, a szkoda. więcej »

Teatralnie

czwartek, 14 grudnia 2017 Odwiedziliśmy jedną ze starszych i na pewno jedną z bardziej prestiżowych teatralnych scen w kraju – Teatr Słowackiego, aby obejrzeć klasyka komedii – Moliera, w sztuce „Chory z urojenia” więcej »

Warsztaty filcowania

piątek, 1 grudnia 2017 30 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty filcowania. Klasa VII pod okiem Pani Agaty Patykowskiej-Soszki wykonywała różne kolorowe maskotki i „herby”, techniką filcowania. więcej »

Razem pomóżmy Św. Mikołajowi

środa, 29 listopada 2017 Wspólnie z Fundacją im. Adama Worwy bierzemy udział w akcji spełniania marzeń dzieci, które walczą z chorobą, bądź ktoś z Ich bliskich jest chory lub przegrał walkę z chorobą. więcej »

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształcona z IV Gimnazjum MCE jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:
  • prowadzimy klasy ogólne, sportowe i dwujęzyczne.
  • W klasach dwujęzycznych 5 godzin języka angielskiego tygodniowo. Opieka merytoryczna Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dwujęzyczności BILINGUIS. Matematyka i historia prowadzone w języku polskim i angielskim.
  • W klasach sportowych 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo. Programy szkoleniowe Wisły Kraków.
  • W klasach ogólnych dodatkowa informatyka w planie nauczania.

Jako drugi obowiązkowy język obcy do wyboru: francuski, włoski, niemiecki.

Dodatkowe zajęcia języka hiszpańskiego i włoskiego prowadzone przez native speakerów.
Dodatkowe zajęcia: rozszerzony niemiecki, rozszerzony francuski, rozszerzona matematyka, grafika komputerowa.
Zajęcia wychowania fizycznego na stoku, na lodowisku, na ściance wspinaczkowej, basen, jazda konna.

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Nadwodnia 5
Nowy Targ
18-27-555-90
608-111-242
gim4@malopolska.edu.pl

Sekretariat czynny:
pn. - pt. w godz. 7.30-16.00

Lokalizacja

Partnerzy: